Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | June 25, 2019

Scroll to top

Top

997 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Marcelo Brozovic habit totalisht Spallettin: eshte ne forme qe tani! Gati nje surprize?

Inter, Marcelo Brozovic habit totalisht Spallettin: eshte ne forme qe tani! Gati nje surprize?
Inter Club Staff

Marcelo Brozovic eshte totalisht i transformuar tashme. 

Kete gje nuk e treguan vetem muajt te fundit te Serie A por e tregoi edhe Boterori qe ai luajtir me Kroacine e tij si protagonist dhe me te cilen u shpall edhe nenkampion Bote.

Por Brozovic nuk u ndal me kaq, sepse i habiti te gjithe vetem pak dite me pare.

Ai u rikthye 6 dite me pare se data e paracaktuar me Interin per rifillimin e stervitjes dhe beri rikthimin e tij ashtu sic di vetem ai.

Marcelo postoi nje foto ne instagram ku shkroi:

“Jam rikthyer, jam gati per te zbritur ne fushe. Na pret nje sezon epik! #epicbrozo 🤔”

E natyrisht shkrimit te tij i kishte bashkangjitur nje foto ne pishinen e shtepise me pamje me San Siro.

Keshtu, Marcelo i ndryshuar tashme kishte vendosur qe te vinte disa dite me heret se shoket e tij te kombetares Perisic dhe Vrslajko dhe ajo qe ka bere me shume pershtypje ne kampin zikalter keto dite e ne vecanti tek Spalletti ka qene fakti se Brozovic ka qene ne forme perfekte.

Aq shume sa tranjeri zikalter po mendon ta hedhe ne fushe nga minuta e pare te shtunen ndaj Atletico Madrid.

Nje Brozovic gjithmone e me shume epik, edhe ne stervitje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.