Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

798 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Marotta flet hapur: “Ne fund te sezonit do te zgjidhim ceshtjen Perisic. Deshira jone eshte nje…”

Inter, Marotta flet hapur: “Ne fund te sezonit do te zgjidhim ceshtjen Perisic. Deshira jone eshte nje…”
Inter Club Staff

Ne mikrofonat e DAZN sot ka folur edhe Beppe Marota, CEO i Interit, i cili ka treguar ndjesite e tij per ndeshjen ndaj Cagliarit.

Duhen gjashte pike dhe nje humbje e Milanit me Sassuolon: cfare ndjesish ke?

“Eshte nje kampionat shume i afert, dicka e tille nuk ndodhte prej shume kohesh. Kjo eshte dicka e mire per te gjithe.”

“Ne bejme rrugen tone, pastaj nese te tjeret do te jene me te zotet, do te jene me te zotet. Pike.”

Cfare ndeshje pret?

“Cagliari eshte nje fushe e veshtire, eshte nje skuader me futboll te mire. Por fati i ndeshjes varet vetem nga neve.”

A e keni zgjidhur ceshtjen Perisic?

“Ne fund te kampionatit, do te zgjidhim te gjitha ceshtjet qe jane pezull dhe bashke me te tjerat, edhe kete.”

“Po flasim per nje lojtar qe eshte shume i zoti per te cilin ne duam te bejme me te miren e mundshme.”

“Do te ulemi ne nje tavoline. Vullneti eshte te vazhdojme perpara bashke, me siguri. Kjo eshte deshira qe kemi ne si Inter.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.