Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 13, 2019

Scroll to top

Top

6,565 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Marotta po punon per merkaton e tij ‘te vertete’: ne shenjestre tre lojtare te rinj

Inter, Marotta po punon per merkaton e tij ‘te vertete’: ne shenjestre tre lojtare te rinj
Inter Club Staff

Interi ne merkaton e janarit do te beje pak ose aspak sepse nuk do te kete blerje te medha ne dritaren e transferimeve dimerore. 

Por Marotta po punon per merkaton e tij te vertete qe do te jete ajo e veres dhe qe tani ka filluar te beje vleresime te ndryshme dhe telefonata.

Objektivat e Interit dhe te Marottes jane disa te rinj teper te rendesishem qe mund te behen te medhenj ne te ardhmen.

I pari i listes eshte Barella i cili ka enderruar qe femije per te veshur fanellen e Interit. I dyti eshte Tonali, nje tjeter objektiv qe ndiqet nga afer nga Interi dhe drejtuesit zikalter. I treti eshte braziliani Lincoln. Keta te tre jane profilet qe Interi po i ndjek nepermjet vezhguesve te saj ndeshje pas ndeshje, por jo per janarin por per merkaton e veres. Ato jane goditje me prespektive te madhe dhe qe mund te rendojne jo pak kasat e klubit zikalter por qe pelqehen nga Suning sepse jane te rinj dhe te talentuar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.