Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

486 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Massimo Mirabelli do te jete udheheqesi i ri zbuluesve te talenteve.

Inter, Massimo Mirabelli do te jete udheheqesi i ri zbuluesve te talenteve.
Ardis
  • On 11/03/2014, 13:17

Nje rikthim i mirepritur ne familjen zikalter. Interi shikon drejt te ardhmes dhe risjell Massimo Mirabelli, kesaj here si udheheqes i zbuluesve te talenteve. Per shume vite drejtor tek Cosenza ne kohet e Toscano-s trajner, Mirabelli ka punuar si vezhgues zikalter per kohe te ndryshme. Ne korrikun e 2013 drejtuesi i Interit ka vendosur te ndryshoje rrugen profesionale duke ndjekur Angelonin (ish pergjegjes per vezhguesit e klubit zikalter te Massimo Morattit) ne aventuren angleze te Sunderland. Nje sfide e tera italiane me Di Canion ne pankine. Per momentin e tashmja eshte akoma ne Angli por e ardhmja e afert thote serish Inter. Me perfundimin e sezonit ne fakt Mirabelli do te kthehet ne baze, zikalter, me nje post akoma me te rendesishme. Mirabelli udheheqesi i ri i zbuluesve te talenteve zikalter, Interi i Thohir rifillon nga njohurite e tij.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.