Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

387 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Massimo Moratti zbulon: “Suning? Do ju tregoj dicka. Ajo qe shpresoj tani eshte…”

Inter, Massimo Moratti zbulon: “Suning? Do ju tregoj dicka. Ajo qe shpresoj tani eshte…”
Inter Club Staff

Ne skenaret e dale ne pah ne keto dite, eshte perfolur gjate per situaten financiare te Interit ne kete moment.

I fundit qe ka folur per kete eshte Massimo Moratti, presidenti legjendar qe e ka derguar Interin drejt fitimit te gjithckaje.

“Suning eshte nje grup shume i forte, me shume mundesi te medha. Mjafton te shikoni cfare arriten ne pak kohe.”

“Nuk e di cfare ka ndodhur e Kine ne kete moment, por do ju tregoj dicka: Ajo qe shpresoj tani eshte qe kjo gje te jete kalimtare.

“Familja Zhang eshte nje familje e mbare: babai eshte nje njeri pozitiv. Djali ka nje edukim amerikan, shume i zoti, i kujdesshem dhe i dhembshur. Me ndenja.”

“E ndjen forte pergjegjesine qe ka drejtimi i Interit. Duket qarte ne cdo gje qe ben dhe ne cdo emocion qe me ka percjelle sa here kemi komunikuar.”

“Antonio Conte? Ka bere shume mire kudo qe ka shkuar dhe ka bere mire edhe tek Interi por suksesi tek Interi nuk ishte aspak i garantuar me te.”

“Ka qene merita e tij. E admiroj shume per ate qe ka bere. Krahasime me Mourinhon apo ngjashmeri? Kane dy karaktere te kundert, por arrijne te krijojne nje shpirt grupi unik.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.