Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 7, 2022

Scroll to top

Top

572 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, me ne fund nje super lajm per ndeshjen me Fiorentinen: “Eshte bere me dije se te shtunen do te jete dita kur…”

Inter, me ne fund nje super lajm per ndeshjen me Fiorentinen: “Eshte bere me dije se te shtunen do te jete dita kur…”
Inter Club Staff

Me sa duket per Interin ka drite ne fund te tunelit ne kete moment dhe per Fiorentinen, Inzaghi ka marre nje lajm mjaft te mire. 

Per kete gje flet sot La Gazzetta dello Sport, e cila tregon te rejat e fundit ne prag te ndeshjes se radhes ne Serie A.

“Ne kete moment qe po flasim, ka shume optimizem per sa i perket Marcelo Brozovic dhe prezences se tij te shtunen.”

“Pasi prova per te qene ne Torino ka shkuar keq, Brozo tashme ndihet me mire dhe ka rifilluar te stervitet me shume.”

“Ai per dy dite me radhe, diten e djeshme dhe te dielen ka zhvilluar fizioterapi duke tentuar rekuperimin keshtu.”

“Programi parashikon qe ai te zbrese ne fushe sot por do ta beje kete gje ne menyre te diferencuar per te mos ndermarre rreziqe.”

“Nese kjo do te ndodhe, atehere Brozovic do te zbrese ne fushe diten e neserme edhe me shoket e skuadres.”

“Ky eshte nje lajm shume i mire per Inzaghin qe e ka vuajtur shume mungesen e farit te mesfushes se Interit ne Torino.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.