Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

532 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Medel, marreveshje per zgjatjen e kontrates deri ne 2020: ja detajet!

Inter-Medel, marreveshje per zgjatjen e kontrates deri ne 2020: ja detajet!
Inter Club Staff

Duhet qe te shlyeje edhe dy jave te tjera skualifikim per shkak te goditjes qe i beri kundershtarit e cila u denua me pas nga gjykata sportive, por Interi ka besim tek Gary Medel dhe do i propozoje zgjatjen e kontrates. 

Agjent i lojtarit kilian, ka takuar Piero Ausilion te henen dhe ky ka qene nje kontakt fillestar. Me sa duket, ka besim per nje marreveshje qe do te zgjase kontraten e Medel deri ne 2020. Palet do te ulen perseri shume shpejt per te diskutuar detaje te tjera.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.