Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

607 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Medel per 7 milione: te gjitha detajet dhe bonuset. Mungon ok i Cardiff per pagesen, do te mbyllet ne…

Inter-Medel per 7 milione: te gjitha detajet dhe bonuset. Mungon ok i Cardiff per pagesen, do te mbyllet ne…
Bujar Berishaj

Te reja ne tratativen mes Inter dhe Cardiff per Gary Medel nga eksperti i merkatos se Sky, Gianluca Di Marzio.

Zikalterit kane ofruar 7 milione, plus nje bonus ne rast fitimit te skudetos dhe nje tjeter ne rast te nje kualifikimi te mundshem ne Champions League. Pages do te behet duke paguar nje milione tani dhe 6 te tjera ne dy sezone. Cardiff do e donte pagesen ne 2 vjet dhe jo 3.

Tani do te shohim nese do te vij pergjigja pozitive nga Ausilio, i cili nuk ka shkuar akoma ne SHBA, por do behet gjate fundjaves. Shpresohet se mund te mbyllet ne kete fundjave.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags