Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,379 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, merret vendimi i papritur? “Gjate Boterorit, skuadra zikalter do te grumbullohet ne nje vend te nxehte si…”

Inter, merret vendimi i papritur? “Gjate Boterorit, skuadra zikalter do te grumbullohet ne nje vend te nxehte si…”
Inter Club Staff

Me sa duket, diten e sotme mund te merret nje vendim i papritur (per shumicen, sepse tek Inter ka kohe qe mendohet).

Gjithcka ka te beje ne lidhje me nje grumbullim te skuadres gjate muajve te boterorit, ku skuadra e Interit mund te perfundoje ne Lindjen e Mesme.

Por cfare po ndodh? Per kete ka folur sot Tuttosport, e cila ka treguar detaje te tjera rreth planit qe ka Marotta and CO.

“Ne fakt, ideja e Interit ne kete moment eshte qe gjate kohes kur shume lojtare do te jene te grumbulluar me kombetaret ne Katar, edhe skuadra zikalter te beje nje grumbullim ne nje vend te nxehte”.

FIFA World Cup Qatar ticket sales cross 2.45 million: Everything you need  to know about the mega football event - Arabian Business

“Plani i pare eshte qe zikalterit te grumbullohen te gjithe ne Dubai, ku do te kalonin momente relaksi, por edhe te sterviteshin me te gjitha kushtet”.

“Inter e kishte pasur nje oferte te tille, por nuk e kishte marre parasysh deri me sot. Gjithesesi, ne ditet e fundit, dicka ka ndryshuar”.

“Nga takimet qe jane bere per te analizuar rendimentin e skuadres, me sa duket, dicka e tille po shihet me sy te mire dhe mund te ndikoje pozitivisht ne formen e skuadres”.

“Me shume mundesi, nese ky grumbullim ne Dubai do te behet ose jo, do te vendoset diten e sotme gjate takimit te Inzaghit me drejutesit”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.