Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

913 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Moratti mohon thashethemet: “Asgjë e vërtet”.

Inter, Moratti mohon thashethemet: “Asgjë e vërtet”.
Rinor Sopaj

Massimo Moratti përgënjeshtron gjithçka. Një plan i supozuar për të marrë përsëri Interin, i publikuar sot nga Gazzetta dello Sport, mirëpo që ka ardhur menjëherë mohimi kategorik nga ish-shefi, që për Sportmediaset ka shpjeguar: “Nuk ka asgjë të vërtet. Thohir ka të gjitha letrat për të bërë mirë”, ka thënë Moratti.

Pastaj Moratti ka ndërhyrë: “Unë e mbështes Erick Thohir dhe shpresoj që do të bëj mirë, ka përgatitje qe kjo te ndodhe, po sakrifikohet shumë. Asgjë e vërtet. Interi më mungon si tifoz, dua të kem më shumë momente gezimi, sic besoj do te ndodhë për Thohir. Por nuk ekziston ndonjë mundësi për ta marrë përsëri shoqërine.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.