Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,532 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Murillo, kemi akordin: ja shifrat! Po negociohet edhe per Brozovic, kroatet kerkojne 10 mln, Inter…

Inter-Murillo, kemi akordin: ja shifrat! Po negociohet edhe per Brozovic, kroatet kerkojne 10 mln, Inter…
Bujar Berishaj

Vijne te reja ne frontin Jeison Murillo dhe sa i perket nje ardhje te tij te mundshme tek Inter. Sic thot Alfredo Pedulla ka nje akord ne parim te arritur mes Inter dhe Granada per mbrojtesin kolumbian. Operacion prej 8 milion euro, nje mbrojtes i ri dhe me perspektive qe klubi zikalter kerkonte, me miratimin e Mancinit.

Te reja edhe ne frontin Brozovic: “Presingu sa i perket Brozovic eshte total: Inter i ka ofruar Dinamo Zagrebit 8 milion plus bonuse, kurse kerkesa e Mamic (presidenti i Dinamo Zagreb) eshte 10 milion. Interi shtyn”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.