Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

468 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Napoli, festimet e 110 vjetorit: Inter ka nje lajmerim per te gjithe tifozet

Inter-Napoli, festimet e 110 vjetorit: Inter ka nje lajmerim per te gjithe tifozet
Inter Club Staff

Klubi jep disa keshilla dhe informacione per te gjithe tifozet e saj ne prag te ndeshjes se madhe te se dieles.

Interi shkruan keshtu ne sajtin e saj zyrtar:

Ndeshja Inter-Napoli eshte ne program te dielen me 11 mars, ora 20:45, dhe do te jete nje ndeshje speciale. Ne fakt, perpara ndeshjes do te kete festime per 110 vjeterin e Interit.

Pritet nje spektakel i madh ne fushe me nje koreofrafi te mrekullueshme ne shkallet e stadiumit e cila do te filloje ne oren 20:30.

Kete kete rast, do te rikthehet e dhe Inter Village me aktivitete speciale te dedikuara per 110 vitet tona te ekzistences. Village do te pozicionohet si gjithmone tek hyrja numer 6.

Keshtu, te gjithe tifozet duhet te jene qe heret brenda ne stadium qe ta perjetojne me se miri atmosferen festive ne Meazza per te festuar sebashku 110 vitet e historise zikalter. Per kete rast, kangjellat e stadiumit do te jene te hapura qe prej ores 18:15.

PROMOCION PER ANETARET E INTER CLUB

Ne sektore te vecante, ka nje promocion vetem per anetaret zyrtare te Inter Clubeve i cili i jep ketyre te fundit mundesine te blejne bileta deri ne 30 euro ulje.

KU MUND TE BLIHEN 

Shitja vazhdon ne te gjitha pikat e shitjes dhe ne inter.it/tickets, ku mund te gjeni biletat me ekonomike me zgjedhjen e vendit se ku do te uleni. Nderkohe, kujtojme qe biletat shiten edhe ne hyrjen 14 ne San Siro Store, ne Galleria Passarella 2 dhe ne me shume 500 pika shitje Vivaticket.

HYRJA NE STADIUM 

I kujtojme te gjithe tifozeve qe per te hyre ne stadium duhet me patjeter nje mjet identifikimi dhe keshillohen te gjiteh qe te jene ne stadium minimumi 45 minuta perpara fillimit te ndeshjes qe te shmangni fluksin dhe te mos humbisni ceremonine.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.