Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

422 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Napoli do te jete vendimtare per Mazzarrin? Pergjigja…

Inter-Napoli do te jete vendimtare per Mazzarrin? Pergjigja…
Bujar Berishaj

Ne javet e fundit emri i tij ka qene me i permendur nga mediat dhe tifozet, pas rezultateve te fundit qe e kane vene ne pikepytje pankinen e tij.

Thashetheme te ndryshme, qe megjithate, nuk e kane prekur presidentin zikalter Erick Thohir. Manjati indonezian dhe tekniku Mazzarri do te vazhdojne te punojne se bashku edhe pas ndeshjes te se dieles kunder Napolit, sepse ndeshja kunder lojtareve te Benitez nuk do te jete vendimtare mbi pankinen zikalter te teknikut te San Vicenzos.

Natyrisht ET pret me shume nga trajneri dhe ekipi pas daljeve negative, por historia mes paleve nuk do te vij ne perfundim te dielen mbrema, pa marr parasysh rezultatin ne fund.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.