Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

611 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Napoli, Kovacic ja del te jete, Medel jo? Ja formacionet e mundeshme dhe zgjedhjet e Mazzarit…

Inter-Napoli, Kovacic ja del te jete, Medel jo? Ja formacionet e mundeshme dhe zgjedhjet e Mazzarit…
Inter Club Staff

Interi sot ne darke do te zbrese ne fushe ndaj Napolit per te provuar te fshije nga kujtesa dy ndeshjet e fundit te cilat jane humbur dhe jane luajtur me te vertete keq.

Ne mbrojtje sot nuk duhet te kete surpriza nderkohe ne krahet e mesfushes kemi dy zgjedhje te detyruara per Mazzarrin duke pare se Jonathan dhe D’Ambrossio jane te demtuar. Ne mesfushe M’Vila duket se eshte favorit mbi Medel dhe per Kovacic nga burimet afer Appianos thohet se ja ka dale te jete ne nje ndeshje kaq te rendesishme si kjo. Ne sulm Palacio-Icadi me Bonazzolin si zgjedhje e vetme ne stol.

Ja dhe formacionet e mundeshme sipas SkySport:

Handanovic; Ranocchia, Vidic, J.Jesus; Nagatomo, Hernanes, M’Vila, Kovacic, Dodò; Icardi, Palacio.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.