Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,104 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Napoli, Mancini me 4-3-3: kthehet Kondogbia. Ne sulm te sigurt vetem…

Inter-Napoli, Mancini me 4-3-3: kthehet Kondogbia. Ne sulm te sigurt vetem…
Bujar Berishaj

Te shtunen ne mbremje, ne ndeshjen e madhe kunder Napolit, eshte e mundshme qe Mancini te rreshtoj skuadren me nje 4-3-3.

Mbetet per t’u kuptuar, edhe pse eshte heret, kush do te luaj me Nagatomon dhe Mirandan qe kthehn nga skualifikimi. Melo eshte me mire pas lodhjes muskulare qe kishte pesuar. Kurse ne mesfushe mund te shohim Kondogbian se bashku me Medel dhe Brozovic.

Ne sulm, pervec kapitenit Icardit mund te luaj Perisic (praktikisht i sigurt per nje fanelle titullari) me Palacion ose Eder. Kete raporton Sky Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.