Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,647 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter: ndalet Icardi, demtim per kapitenin e Interit. Nderkohe Bauza…

Inter: ndalet Icardi, demtim per kapitenin e Interit. Nderkohe Bauza…
Inter Club Staff

Nje problem i vogel fizik per Mauro Icardin.

Dje, kapiteni zikalter ka humbur stervitjen e parashikuar ne Pinetina per nje demtim te pesuar te enjten. Asgje shqetesuese per sulmuesin e Interit qe as sot nuk do te luaje ne miqesoren me Berretin zikalter. Per Icardin do te jene keshtu dy dite pushim – dje dhe sot – qe do i bashkohen dy diteve pushim qe i jane dhene te gjithe skuadres per neser dhe te henen, e ai do te jete keshtu ne nje pushim kater ditor e do te paraqitet ne Appiano te marten ne dreke per rifillimin e stervitjeve. Gjate nates, Higuain kunder Kilit ka mare karton te verdhe dhe nuk do te jete ne dispozicion per Bolivine. Bauza ka vendosur te therrase ne vendin e tij sulmuesin e River Plate, Lucas Alario, duke lene perseri jashte Icardin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.