Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

427 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, ndodh e papritura? “Ja dy emrat qe Marotta i ka ofruar Sassuolos per Raspadorin. Njeri eshte…”

Inter, ndodh e papritura? “Ja dy emrat qe Marotta i ka ofruar Sassuolos per Raspadorin. Njeri eshte…”
Inter Club Staff

Pas 12 javesh, largesia nga Milani dhe Napoli eshte plot shtate pike. Nje distance jo e vogel, por ende e rekuperueshme.

Interi do te beje gjithcka per te mbrojtur Scudetton e saj qe ka ne gjoks dhe qe te rekuperoje piket e diferences.

Gjithesesi, sipas asaj qe shkruan sot Sport Mediaset, Beppe Marotta duket se ka vendosur te investoje te Giacomo Raspadori.

Sipas tyre, administratori i deleguar i Interit ka ndermend te perdore mardheniet e mira me Sassuolon per te arritur tek ai po jo vetem kaq.

“Me sa duket Interi pasi ka siguruar Onana me paramter zero per sezonin e ri, tani po mendon per merkaton e dimrit.”

“Emri qe Marotta po mendon me shume eshte Giacomo Raspadori, sulmuesi i Sassuolos qe sot kushton shume, por Interi mund ta ule cmimin goxha.”

“Duket se Marotta i ka ofruar Sassuolos plot dy lojtare ne kembim per te ulur sa me shume vleren e kartonit te tij.”

“Njeri eshte Agoume dhe tjetri eshte Mulattieri, te cilet do te shkojne te skuadra e Sassuolos. Agoume eshte nje lojtar teper i talentuar qe kerkohet nga klubet me ne ze ne Europe ndersa Mulattieri po tregon vlerat e tij kete sezon edhe ne Serie B.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.