Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,535 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, ndodh e papritura? “Ne krah nuk do te vije nje por dy lojtare: ja emrat dhe detajet. I dyti eshte pikerisht…”

Inter, ndodh e papritura? “Ne krah nuk do te vije nje por dy lojtare: ja emrat dhe detajet. I dyti eshte pikerisht…”
Inter Club Staff

Inter eshte teper e kujdesshme ne merkaton hyrese dhe kjo gje po vihet re me shume takimet qe klubi po zhvillon.

Inter ka tentuar qe ne mometin e pare qe ka humbur Ivan Perisic qe te levize perpara ne kohe dhe ti jape Inzaghit nje lojtar te vlefshem per krahet.

Edhe pse Gosens eshte titullari tashme qe Perisic eshte larguar dhe Dumfries ne krahun e djathte eshte nje siguri, Marotta nuk ka dashur qe skuadra te jete e paplotesuar.

Keshtu, sipas asaj qe ka shpjeguar diten e djeshme Pedulla, eksperti i njohur i merkatos, Inter nuk do te bleje vetem Bellanova por edhe nje lojtar tjeter ne krah.

“Le te themi se tani Inter ka bere dy operacione ne krah edhe pse ende nuk kemi nje zyrtarizim te tyre.”

“Njeri eshte Bellanova, i cili do te vije nga Cagliari me nje oferte prej 8 milione plus 2 milione euro te tjera bonuse.”

“Por Inter pas tij, do te bleje edhe Cambiaso, per te cilin Genoa do te marre rreth 4 apo 5 milione euro dhe nje lojtar te ri.”

“Mbi kete te fundit ishte dhe Juventusi por Inter ka parakaluar te gjithe konkurencen per italianin e talentuar te krahut te majte. Keshtu per Interin kemi dy lojtare krahu dhe jo nje.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.