Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 23, 2020

Scroll to top

Top

585 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, ndryshon gjithcka per Perisic dhe Nainggolan? “Interi ka vendosur qe te dy ata…”

Inter, ndryshon gjithcka per Perisic dhe Nainggolan? “Interi ka vendosur qe te dy ata…”
Inter Club Staff

Ashtu si eshte treguar edhe me pare, Interi duhet te shese qe te hidhet ne merkato per te blere objektivat e paracakutar.

Ne kete moment, lojtaret per tu shitur jane plot 7 por Interi po mendon te vleresoje cdo oferte per cdo lojtar.

Por sipas asaj qe tregon La Gazzetta dello Sport, per shkak te situates, ka ndryshuar totalisht edhe situate e Ivan Perisic dhe Radja Nainggolan.

“Ata jane dy lojtare qe jane rikthyer nga huazimet tek Cagliari dhe Bayern, por nuk eshte e thene qe te qendrojne.”

“Eshte e vertete qe Conte ka thene po per momentin, por operacioni i perfshirjes se tyre ne skuader nuk eshte kaq i sigurt sa flitet.”

“Interi ka vendosur qe ata do te mbeten ne merkato deri ne daten 5 tetor, date kur mbyllet merkato.”

“Pra statusi i tyre eshte ne shitje dhe do te qendrojne vetem ne rast se Interi nuk arrin te gjeje dot nje bleres.”

“Por nje huazim i dyte per ta hidhet poshte totalisht ne kete moment. Edhe pse asnjehere si dihet. Mbase deri ne daten 5 tetor Interi mund te kete ndryshuar mendje edhe per huazimet.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.