Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

404 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter ndryshon programin e stervitjes te se enjtes: transferte ne Firence per funeralin e Davide Astori

Inter ndryshon programin e stervitjes te se enjtes: transferte ne Firence per funeralin e Davide Astori
Inter Club Staff

Si e gjithe bota e futbollit dhe jo vetem, edhe Interi nuk e ka kaluar ende shock-un e papritur te humbjes se parakohshme te jetes se Davide Astori.

Sipas asaj qe tregon Premium Sport, klubi zikalter ka ndryshuar programin e stervitjes te se enjtes per te organizuar nje transferte ne Firenze qe te jete prezente e plote ne funeralin e kapitenit te Fiorentines i cili eshte ne program ne daten 08 mars ne oren 10 ne Baziliken e Santa Croce.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.