Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

920 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter ne 2014 bilanci perseri minus -50/60 milion Euro. Por Thohir…

Inter ne 2014 bilanci perseri minus -50/60 milion Euro. Por Thohir…
Inter Club Staff

Perseri bilanci me ngjyre te kuqe, ose e thene ndryshe, me humbje. Bilanci i Interit ne kete fillim viti 2014 do te mbyllet ne kuoten e 50-60 milion eurove. Por shoqeria zikalter, do te jete shume me e lehtesuar kesaj radhe nga aspekti ekonomik, dhe nuk do e ndjeje shume kete humbje, sepse aksioneret e rinj kane injektuar ne buxhet 180 milion euro te cilat kane mbushur plotesisht hapsiren e lene bosh nga borxhet e akumulara nga viti ne vit, nenvizon Gazzetta dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.