Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 23, 2020

Scroll to top

Top

465 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter ne ankth, Kovacic demtohet dhe del jashte qe ne minuten e 20 me Kroacine. Frika eshte…

Inter ne ankth, Kovacic demtohet dhe del jashte qe ne minuten e 20 me Kroacine. Frika eshte…
Inter Club Staff

Pas vetem shtate diteve nga demtimi i Daniel Osvaldos, Mazzarri me shume mundesi do te perballet me nje mungese teper te rendesishme per Interin e tij.

Vetem pas 24 minutash loje ne Kroaci-Azerbaxhan, Mateo Kovacic eshte detyruar te lere fushen e lojes per tu zevendesuar me Perisic. Zerat e pare nga Kroacia flasin per nje demtim ne kofshe por akoma nuk dihet se sa i rende mund te jete si demtim. Frika me e madhe eshte se mos talenti kroat i Interit do te qendroje jashte per shume kohe. Priten nga minuta ne minute te reja te tjera rreth gjendjes se Mateos.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.