Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

323 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, ne mesin e krizes se madhe vetem nje lajm i mire per Inzaghin: “Me ne fund ai tashme ka…”

Inter, ne mesin e krizes se madhe vetem nje lajm i mire per Inzaghin: “Me ne fund ai tashme ka…”
Inter Club Staff

Eshte nje Inter qe ka nevoje te shpejte per oksigjen, ka nevoje per forca te reja per te ndihmuar skuadren ne rezultatet e saj.

Mbi te gjitha, eshte nje Inzaghi qe deshiron nje sinjal nga djemte qe stervit cdo dite, sepse Inter nuk mund te pranoje te kete nje renie te tille.

Per kete flet sot La Gazzetta dello Sport, e cila tregon se ne mesin e krizes se madhe, ka ardhur nje lajm pozitiv dje.

“Inter ka barazuar 0-0 ndaj Milanit. Per Interin nuk eshte nje rezultat i kenaqshem sepse zikalterit donin te ktheheshin te goli dje.”

“Kjo gje nuk ndodhi por gjithesesi ka pak fije shprese sepse dje ka ardhur edhe nje lajm pozitiv: ka vene kembe ne fushen e San Siros edhe Robin Gosens.”

“Lojtari eshte rikthyer me ne fund nga demtimi qe e ka lene jashte fushave te lojes per 5 muaj me radhe.”

“Ai tani do te jete ne dispozicion dhe do te ndihmoj skuadren e Inzaghit ne ndeshjet e mbetura te ketij sezoni.”

“Rikthimi i tij eshte si nje sinjal shprese per Interin nderkohe qe shume lojtare po e vuajne lodhjen e deri me tanishme.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.