Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,324 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter: ne ndeshjen e sotme arbitron Mazzoleni! Zikalterit kryqezojne gishtat sepse…

Inter: ne ndeshjen e sotme arbitron Mazzoleni! Zikalterit kryqezojne gishtat sepse…
Inter Club Staff

Inter-Lazio, e darkes se sotme, do te arbitrohet nga Paolo Mazzoleni.

Eh mire, per zikalterit kjo nuk do te thote optimizem. Me te, Interi i ka humbur 4 ndeshjet e fundit, perfshire edhe ate ndaj Lazios qe eshte luajtur ne Meazza ne te njejten kohe si kete vit: disa dite perpara krishtlindjeve dhe qe perfundoi 1-2 per Lazion. Mazzoleni ka arbitruar edhe nje Lazio-Inter tjeter ne Olimpico ne 15 dhjetor 2012 e cila perfundoi 1-0 dhe shenoi Klose.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.