Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

509 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, ne treg nje bluze speciale per 110 vjetorin: Duhet te nxitoni, jane vetem 110 cope ne total!

Inter Club Staff

Dje Interi mbushi 110 vjet dhe nje numer kaq i rendesishem per zikalterit u festua ne menyren me te denje te mundshme me nje darke gala ku me ane te nje ceremonie kater legjenda zikalter u futen pergjithmone ne historine e Interit duke hyre ne Hall of Fame. 

Festimet do te vazhdojne edhe neser perpara ndeshjes ne Napolin por jo vetem kaq.

Nga sot, Interi ka nxjere ne sajtin e saj nje bluze speciale per 110 vjetorin e Interit e cila ka stemen celebrative ne krah por eshte e autografuar nga lojtaret e skuadres se pare. 

E vecanta e saj eshte se ne treg jane vetem 110 kopje.

Deshironi ta beni tuajen? Mundeni, por duhet te nxitoni!

Cmimi i saj ne Inter Store Online eshte 190 euro.

Ja disa foto te bluzes:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.