Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

627 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter ne Ukraine per Vida. Rinovimi i Icardit…

Inter ne Ukraine per Vida. Rinovimi i Icardit…
Bujar Berishaj

Inter prezent ne garen per Domagoj Vida, mbrojtes i klasit ’89 qe luan per Dinamo Kiev. Sic raporton Gazzetta TV, ne fakt, me rastin e ndeshjes se Europa League mes klubit ukrainas dhe Fiorentinas nje vezhgues zikalter ka qene i pranishem per ta pare nga afer.

Kurse ne anen tjeter Gazzetta dello Sport tregon se firma per rinovimin e kontrates se Icardit rrezikon te shtyhet, akoma. Agjenti i sulmuesit, Abian Morano, eshte ne Milano por akoma nuk fiksuar takimi per te diskutuar rinovimin. Tifozet zikalter presin: me shume mundesi palet do te shiehn pas derbyt dhe kur ne Milano do te vij edhe Erick Thohir.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.