Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 7, 2022

Scroll to top

Top

337 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, nentori eshte nje muaj shume i rendsishem per dy tratativa: “Kane filluar qe tani diskutimet me dy lojtare: ja detajet.”

Inter, nentori eshte nje muaj shume i rendsishem per dy tratativa: “Kane filluar qe tani diskutimet me dy lojtare: ja detajet.”
Inter Club Staff

Merkato verore eshte mbyllur prej me pak se nje muaji, por dritarja e janarit eshte shume afer gjithashtu.

Prandaj, eshte nje detyrim qe te gjithe te gjenden gati per kete merkato. Ja pse Interi ka vene nje tabele te madhe ‘po kryhen punime’ ne Appiano.

Normalisht po flasim per nje tabele te vene virtualisht, sepse asnje tabele nuk eshte vene fizikisht, por duke pare punen qe po behet, do te ishte nje tabele e drejte per tu vene.

Kete e ka treguar sot La Gazzetta dello Sport, e cila tregon se sa muaj i rendesishem eshte per Interin nentori.

“Ne kete moment qe po flasim, Marotta ka filluar kontaktet me dy lojtare te Interit per rinovimin e kontratave te tyre.”

“Ne shtepine zikalter, po mendojne se si te perforcojne Interin, por edhe se si te konsolidojne kete Inter qe eshte aktualisht.”

“Po mendohet per rinovimin e Lautaro Martinez, per te cilin eshte nisur nje kontakt i pare me agjentet e tij.”

“Por jo vetem per te: nje zgjatje dhe rritje kontrate sipas Interit e meriton edhe Alessandro Bastoni, qe aktualisht paguhet shume pak ne krahasim me shoket te skuadres.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.