Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,522 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter: nese neser mund Pescaren behu gati per bonusin e premtuar nga Suning. Zikalterit…

Inter: nese neser mund Pescaren behu gati per bonusin e premtuar nga Suning. Zikalterit…
Inter Club Staff

Neser ne darke ne stadiumin Meazza do te vije Pescara dhe zikalterit do te kete nje objektiv te dyfishte.

I pari eshte ai i vazhdimesise se sukseseve, dhe i dyti eshte fitorja per te perfituar keshtu bonusin e premtuar nga Suning. Gjigandi Kinez ne pronesi te Interit i ka premtuar lojtareve ne fillim te 2017 nje bonus te majme (ne para) nese do te arrinin te beheshin 4 fitore ne 4 ndeshjet e para.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.