Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,812 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter: Nga 2010, 30 blerje por vetem 14 prej tyre kane mbetur. Ja lista e plote…

Inter: Nga 2010, 30 blerje por vetem 14 prej tyre kane mbetur. Ja lista e plote…
Inter Club Staff

Nga 2010, viti i Tripletes, Interi ka blere plot 30 lojtare.

Por nga ket 30, vetem 14 kane qendruar dhe jane konfirmuar ne klubi, i cili po mundohet te beje nje merkato me te bindeshme se tre vitet e fundit.

Ja lista e plote e blerjeve:

Vere 2010:

Castellazzi – Faraoni – Coutinho – Biabiany

Janar 2011:

Nagatomo – Kharja – Ranocchia – Pazzini

Vere 2011:

Jonathan – Alvarez – Poli – Castaignos – Zarate – Forlan

Janar 2012:

Juan – Guarin – Palombo

Vere 2012:

Belec – Silvestre – Gargano – Pereira – Handanovic – Mudingayi – Palacio – Cassano

Janar 2013:

Carrizo – Rocchi – Kuzmanovic – Kovacic – Schelotto

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.