Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

942 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter niset drejt Genoas me tre mungesa te rendesishme: “Asnjeri prej tyre nuk eshte grumbulluar.”

Inter niset drejt Genoas me tre mungesa te rendesishme: “Asnjeri prej tyre nuk eshte grumbulluar.”
Inter Club Staff

Inter diten e djeshme ne oret e vona eshte nisur ne drejtim te Genoas dhe sot do te luajne ne Marasi kunder skuadres qe ne Serie A ne kater ndeshjet e fundit ka kater barazime.

Do te jete nje prove aspak e lehte per zikalterit sepse dihen qe ne Serie A skuadrat qe rrezikojne renien jane ato me te rrezikshmet per tu perballur.

Per kete ndeshje ka folur edhe Sky Sport diten e sotme, e cila ka treguar te rejat e fundit rreth kesaj ndeshje.

Sipas tyre, Inter eshte nisur pa tre lojtare ne Genoa dhe keta tre lojtare nuk jane grumbulluar aspak nga Inzaghi.

“Edhe pse ishte menduar se Gosens do te ishte me skuadren ne kete transferte, ai nuk ka udhetuar fare per ne Genoa dhe nuk eshte grumbulluar.”

“E njejta gje edhe per Correa, qe ndryshe nga gjermani, nuk eshte ende gati. Por ne kete ndeshje do te mungoje edhe Kolarov.”

“Objektivi i stafit ka qene qe gjermani te jete gati dhe ne kushte optimale per te bere debutimin ndaj Milanit dhe nuk kane dashur te nxitojne asgje. Prandaj ai do te mungoje sot.”

“Nderkohe Inzaghi po ecen me ide te qarta per ndeshjen e sotme dhe do te hedhe ne fushe formacionin me te mire te mundshem.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.