Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,331 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter niset neser ne pasdite per Frankfurt. Hernanes…

Inter niset neser ne pasdite per Frankfurt. Hernanes…
Bujar Berishaj

Neser pasdite Inter do te niset per Frankfurt: te dielen ne oren 15:30 do te luaj kunder Eintracht ne edicionin e pare te “Frankfurt Main Finance Cup 2014”.

Nuk do te jene argjentinasit e impenjuar ne Kupen e Botes dhe nuk do te jete as Osvaldo. Pastaj eshte edhe Hernanes qe sapo eshte kthyer nga pushimet: Mazzarri dhe stafi i tij do te vleresojne neser ne mengjes nese do ta marrin ate ne Gjermani apo jo.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.