Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,732 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, nje mesazh fantastik per te gjithe tifozet vjen nga Lautaro Martinez: “Me vjen vertete shume keq qe…”

Inter, nje mesazh fantastik per te gjithe tifozet vjen nga Lautaro Martinez: “Me vjen vertete shume keq qe…”
Inter Club Staff

Tashme kane kaluar dy dite qe prej dites qe Inter nuk pati mundesi te shpallej Kampione e Italise, por duket se reagimi i tifozeve te Interit ka mbetur ne zemrat e lojtareve.

Ne Meazza, diten e diele, pas perfundimit te ndeshjes Inter-Sampdoria, edhe pse Interi humbi kampionatin, tifozet kane qendruar ne Meazza 30 minuta pas ndeshjes duke mbeshtetur dhe brohoritur per skuadren zikalter.

Nderkohe, sot Lautaro Martinez ka dashur te thote disa fjale zemre pikerisht per tifozet e Interit dhe per mbeshtetjen e dhene.

“Na vjen shume keq, sinqerisht na vjen shume keq per punen e bere qe prej dites se pare te pergatitjeve te veres.”

Image

“Mbyllet nje sezon me dy trofe te fituar qe kemi arritur ti marrim ne shtepi pas shume kohesh duke i fituar ne fushe.”

“Jam shume krenar qe te vesh dhe te mbroj kete fanelle. Faleminderit te gjithe shokeve te mi dhe stafit per kete sezon.”

“Faleminderit te gjitheve ju o tifoze per dashurine e madhe dhe per mbeshtetjen qe me jepni qe gjithmone.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.