Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

293 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, nje tjeter lajm shume i keq: “Klubi diten e djeshme eshte lajmeruar se…”

Inter, nje tjeter lajm shume i keq: “Klubi diten e djeshme eshte lajmeruar se…”
Inter Club Staff

Me sa duket, ka vetem lajme te keqija keto dite ne shtepine Inter qe vazhdon te shohe listen e mungesave te shtohet cdo dite.

Diten e djeshme zikalterit kane lajmeruar per demtimin e Romelu Lukaku ne kofshe (nje terheqje muskulare).

Mungesa e tij ne kete moment eshte nje lajm shume i keq duke pare se sa i varur eshte Interi nga ai dhe duke pare kalendarin zikalter.

Por nuk mbaron me kaq: po ne diten qe Interi ka komunikuar demtimin e Romelu Lukaku, nga Skriniar ka ardhur nje tjeter lajm i keq.

Me sa duket, sipas asaj qe tregon La Gazzetta dello Sport, Milani Skriniar ka bere tamponin e radhes diten e djeshme.

Sipas ketij tamponi, ai vazhdon te jete pozitiv me Covid19, edhe pse kane kaluar plot 23 dite qe prej dites qe eshte infektuar.

Kishte pritje te madhe diten e djeshme, sepse te gjithe po prisnin qe ai te ishte negativizuar (lojtari ndodhet ne Itali aktualisht) por nuk ka ndodhur aspak keshtu.

Tashme sllovaku do i nenshtrohet nje tamponi tjeter diten e sotme ose diten e neserme dhe me pas do te pritet 24 ore per pergjigjen.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.