Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 2, 2020

Scroll to top

Top

4,895 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter nuk do ta bleje Ljajic. Roma eshte lajmeruar, zgjedhje per shkak te…

Inter Club Staff

Interi nuk do te bleje Adem Ljajic nga Roma. Kete gje e tregon gazetari Manuele Baiocchini ne faqet e Goal.com sipas te cilit, Interi ne fund te sezonit nuk do ti paguaje 11 milione eurot qe parashikon marveshja e huazimit me Romen per Serbin.

Zikalterit ja kane treguar kete gje tashme Romes qe nga ana e tyre nuk kane asnje problem qe te presin ne skuader nje lojtar te rritur akoma me shume dhe cilesor pas nje viti te luajtur tek Interi.

Kjo zgjedhje nga ana e zikalterve do te behet per shkak se lojtari ka vuajtur shpesh here ne Milano dhe e ka nisur ne shume raste nga pankina, por mbi te gjitha sepse reparti i sulmit te Interit eshte nder me te mbipopulluarit ne Serie A: Eder, Jovetic, Palacio, Perisic, Icardi dhe Manaj. Pritet qe i sakrifikuari te jete Ljajic, gjithmone sipas Goal.com!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.