Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

628 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter nuk e humbet bomberin e saj: Icardi rekuperon per ne Firence e do te jete titullar!

Inter nuk e humbet bomberin e saj: Icardi rekuperon per ne Firence e do te jete titullar!
Inter Club Staff

Mauro Icardi ka kaluar problemin e shfaqur dje (e kishte kapur nje ftohje e lehte) dhe lojtari eshte rekuperuar per ndeshjen me Fioren.

Kete gje e tregon Andrea Paventi per Sky i cili shton: “Kur ai gjendet mire dhe gjen vazhdimesine, shenon gjithmone si ndaj Verones dhe Chievos. Mancini shpreson qe ai te shenoje serisht te dielen: Interi nuk mund ti lejoje vetes te humbase ndeshjen ne Franchi. Kjo ndeshje duhet te jape pergjigje pozitive”.

 Maurito do te jete keshtu titullar ndaj Violave.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.