Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,846 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter nxiton per Bentancur: nje emisar provon te mbyll!

Bujar Berishaj

Inter provon te ve duart te Rodrigo Bentancur, mesfushori i ri nga Uruguaj qe luan te Boca Juniors.

Pavaresisht se Juventusi ka nje lloj preference pas transferimi te Tevez ne Argjentine, Interi eshte duke provuar dhe ne keto ore nje emisar zikalter ka marre mandatin per te negociuar me klubin argjentinas. Emisari tashme eshte ne Argjentine dhe nuk perjashtohet qe ne ditet e ardhshme te kete te reja te rendesishme.

Kete raporton ne ekskluzivitet sajti TuttoMercatoWeb.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.