Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,471 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, oferte e re e Valencias per Guarin: detajet

Inter, oferte e re e Valencias per Guarin: detajet
Bujar Berishaj

Sirena spanjolle, kembengulese per Fredy Guarin. Valencia nuk heq dore, perkundrazi, provon te shpejtoj.

Klubi nga La Liga i ka prezentuar nje oferte te re Interit, ne bazen e nje huazimi me te drejte blerje. Por, Inter ngul kembe, deshiron huazm me obligim blerje ne nje shifer te larte – akoma nuk jane vleresuar kushtet, qofte permes paraqitjeve ose objektivave -. Po punohet, ka kontakte te shpeshta dhe te vazhdueshme mes paleve. Valencia insiston dhe studion propozimin e zikalterve. Ne kerkim te nje zgjidhje ideale. Guarin ne shenjester.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.