Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 29, 2020

Scroll to top

Top

1,113 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, oferte zyrtare Gremios per Rhodolfon: situata dhe detajet

Inter, oferte zyrtare Gremios per Rhodolfon: situata dhe detajet
Bujar Berishaj

Lendime, disa pakujdesi te teperta dhe synim per te permiresuar skuadren per pjesen e fundit te kampionatit.

Inter shenjestron nje mbrojtes: emri eshte i Luiz Rhodolfo. Klubi zikalter po diskuton me Gremion ne formulen e transferimit, oferta zyrtare e Interit eshte nje huazim. Brazilianet do te donin nje shitje te plote. Pune ne zhvillim e siper, ne kerkim te marreveshjes. Luiz Rhodolfo sheh Milanon? Inter shtyn, ne menyre zyrtare. Dhe provon per te mbyllur.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.