Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,849 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, oferte zyrtare nga Hamburg per Kuzmanovic: zhvillimet e fundit…

Inter, oferte zyrtare nga Hamburg per Kuzmanovic: zhvillimet e fundit…
Bujar Berishaj

Mbyllet nje tjeter blerje me ardhjen e Brozovic, tani Inteir mendon per shitjet.

Ne mesfushe duhet hapesire per lojtarin e ri dhe ai qe mund t’i bej valixhet gati eshte Kuzmanovic. Lojtari ne fakt ka shume kerkesa nga Bundesliga dhe ne vecanti nga Hamburg, qe sot i ka paraqitur Interit nje oferte zyrtare. Oferta do te vleresohet ne oret e ardhshme, por eshte nje operacion qe mund te kryhet me sukses. Nje rikthimin ne Gjermani ne horizont, Kuzmanovic ne shenjester te Hamburg.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.