Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,627 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Osvaldo dhe M’Vila ne dalje: situata dhe skenaret e mundshem…

Inter, Osvaldo dhe M’Vila ne dalje: situata dhe skenaret e mundshem…
Bujar Berishaj

Nje lamtumire tashme e sigurte, per Osvaldo dhe M’Vila ngjyrat zikalter jane gjithmone e me larg.

Mbeten te pakta mundesite per qendrim tek Interi, dhe tani dy lojtaret, per arsye te ndryshme kane mbetur jashte projektit te klubit dhe te Mancinit.

Sulmuesi percillet nga shume skuadra italiane me enderren Boca Juniors ne sfond kurse mesfushori francez eshte ne shenjestren e ekipeve angleze si West Ham e QPR. Nje merkato ne dalje me e gjalle se kurre per Interin, Osvaldo dhe M’Vila drejt lamtumires.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.