Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,270 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Palermo, me 4-3-3 ne fushe! Rikthehen Kovacic dhe Poldi. Konfirmohet Ranocchia…

Inter-Palermo, me 4-3-3 ne fushe! Rikthehen Kovacic dhe Poldi. Konfirmohet Ranocchia…
Inter Club Staff

Prova te formacionit per Roberto Mancinin ne Appiano Gentile.

Tekniku i Interit, ne fakt, ka provuar serisht 4-3-3, formacionin qe dha shenja te mira ne Napoli. Pritet te rikthehen titullare Kovacic dhe Podolski ne fakt ndaj Palemros dhe do te konfirmohet mbrojtja Ranocchia-Juan, te cilet shfaqen disa probleme per hir te vertetes ne Napoli, por Mancini tregon edhe nje here qe beson tek ata.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.