Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

849 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, para ndeshjes Lyon vjen lajmi me i mire i mundshem per merkaton? “Me sa duket Inzaghi ka vendosur se Skriniar do…”

Inter, para ndeshjes Lyon vjen lajmi me i mire i mundshem per merkaton? “Me sa duket Inzaghi ka vendosur se Skriniar do…”
Inter Club Staff

Inter do te luaje nje ndeshje tjeter miqesore ne daten 30 korrik kunder Lyon dhe kjo ndeshje do te transmetohet si gjithmone nga Oversport ne Shqiperi.

Por ne kete ndeshje, sipas te rejave me te fundit, ne skuadren zikalter pritet te kete nje rikthim te madh ne listen e te grumbulluarve.

“Ndonjehere, edhe nje liste e vogel te grumbulluarish mund te tregoje shume per sa i perket merkatos aktuale”.

“Kjo gje pritet te ndodhe me Interin, ku tranjeri Simone Inzaghi ka marre nje vendim te rendesishem per ndeshjen e pas tre diteve”.

“Ai ka vendosur qe te grumbulloje Milan Skriniar per kete ndeshje, dhe lojtari tashme eshte gati te beje debutimin e tij me Interin”.

“Lojtari ka qene i demtuar, por shume kane pasur dyshimin deri me tani se ai nuk eshte grumbulluar qellimisht per miqesoren e fundit te luajtur pak dite me pare”.

“Por per Inzaghin, Skriniar eshte shume i rendesishem dhe ai deshiron ta kete me vete dhe nuk ka me asnje kuptim qe lojtari te mos grumbullohet. Ky eshte nje mesazh edhe per drejtuesit”.

“Nderkohe, ne kete ndeshje pritet te jete edhe Robin Gosens i grumbulluar normalisht dhe qe nuk ka asnje problem fizik”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.