Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 28, 2021

Scroll to top

Top

419 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, pas Eriksen, Steven Zhang bllokon edhe nje shitje tjeter: “Nuk duhet te levize as ai nga Milano: kjo sepse…”

Inter, pas Eriksen, Steven Zhang bllokon edhe nje shitje tjeter: “Nuk duhet te levize as ai nga Milano: kjo sepse…”
Inter Club Staff

Duket se me hapjen zyrtare te javes se fundit te merkatos se janarit, Christian Eriksen mbetet nje emer teper i nxehte.

Mesfushori danez, ne fakt, mbetet ne listen per tu larguar tek Interi, edhe pse per momentin mungojne oferta konkrete ne tavolinen e Interit.

Por sipas asaj qe tregon Tuttosport, ne rast largim te lojtarit, klubi zikalter mund te vendose te mos e zevendesoje ate.

Nje skenar ky qe konfirmohet edhe nga nje vendim i fundit i Suning, qe ka bllokuar shitjen e nje lojtari tjeter.

han

“Ne rast se Eriksen do te largohet nga Interi, atehere ai ka shume mundesi qe te mos zevendesohet ne janar me dike.”

“Por duhet theksuar edhe dicka tjeter: Steven Zhang ka vene veton edhe per shitjen e Andrea Pinamontit.”

“Kjo tregon edhe njehere se ata jane te bindur dhe te vendosur qe Interi te mos beje asnje operacion ne kete janar.”

“Shume keshtu do te varet nga ato qe do te ndodhin ne ditet e fundit, por shanset qe Interi te mbetet keshtu si eshte, po rriten dita-dites.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.