Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

854 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Pastorello, perfundon takimi per Candreva dhe Zabaleta. Interesim konkret…

Inter-Pastorello, perfundon takimi per Candreva dhe Zabaleta. Interesim konkret…
Bujar Berishaj

Inter provon, dy objektiva te rendesishem per te enderruar per objektiva te medhenje: Antonio Candreva dhe Pablo Zabaleta.

Para pak minutash ka perfunduar takimi mes Interit dhe agjentit te dy lojtarve, Federico Pastorello. Nese objektivi i Interit eshte ai qe te provoj sulmin – ndoshta vendimtar – per sulmuesin e Lazios, interesi per mbrojtesin argjentinas eshte konkret, ne nje gare me dy me Ansaldin.

Pas Zabaletas eshte edhe Roma, por Inter provon. Ai dhe Candreva per t’u kthyer te medhenje…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.