Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

661 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, per Cancelon ke nje armik me shume: agjenti Mendes po punon kunder zikalterve. United ne Angli…

Inter, per Cancelon ke nje armik me shume: agjenti Mendes po punon kunder zikalterve. United ne Angli…
Inter Club Staff

Nese gjithcka do te vertetohej, atehere lajmet e sotme per Interin nuk do te ishin aspak te mira. 

Behet fjale per te ardhmen e Joao Cancelo.

Raportet e Interit dhe Valencias ne keto momente nuk jane me te mirate mundshme.

Kete gje e shpjegon sot edhe Corriere dello Sport dhe flet per tratativen e dyfishte qe perfshin Joao Cancelo dhe Geoffrey Kondogbia.

“Interi, nuk e ka pritur aspak mire nga ana e saj presingun e Valencias ne janar per te mare Cancelon qe ne merkaton e dimrit mbrapsht.”

“Keshtu, eshte e veshtire te mendohet se mund te kete favore nga njera prej skuadrave per tjetren me keto raporte aktuale.”

“Shume ne keto dy tratativa do te vleje edhe deshira e lojtareve respektive.”

“Deshiren e tij Kondogbia e ka treguar prej ditesh, dhe e ka perseritur disa here qe deshiron te qendroje ne Spanje.”

Related image

“Per Cancelon ka disa dyshime me shume se francezi.”

“Kjo gje jo sepse portugezi nuk deshiron te qendroje ne Milano, por agjenti i tij Mendes po tenton ta transferoje ne klube te tjera.”

“Njeri prej klubeve te preferuar te Mendes eshte Manchester United, ku ai po punon qe te mbushe edhe mendjen e Cancelos.”

“Per Interin ka nje armik me shume dhe nuk eshte aspak nje armik per tu nenvlersuar. Mendes eshte agjenti i Cancelos por edhe njeri prej njerezve me te fuqishem ne boten e futbollit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.