Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,864 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter: per nje Berardi qe vjen, eshte nje Candreva qe largohet? Chelsea gati te ofroje…

Inter: per nje Berardi qe vjen, eshte nje Candreva qe largohet? Chelsea gati te ofroje…
Inter Club Staff

Ne pritje levizje te medha ne shtepine Inter per sezonin e ardhshem.

Kjo sepse Berardi eshte nje emer shume i nxehte dhe sipas Corriere dello Sport, duhet te shikohet me kujdes edhe situata e Candreves. Nga Londra, jane rritur ndjeshem zerat se e shikojne lojtarin si nje objektiv te Abramovich e te mos harrojme se per lojtarin eshte bere nje oferte prej 30 milione eurosh ne minutat e fundit te merkatos se Janarit. Antonio Candreva shikohet nga manjati rus si dhurata perfekte per qendrimin e Contes. Nese ne tavolinen e Interit do te vinte Chelsea me 30 milione euro, zikalterit natyrisht qe nuk do ti thonin jo kesaj oferte.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.