Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,625 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, per qershor mendohet shkembimi Lavezzi-Guarin: situata

Inter, per qershor mendohet shkembimi Lavezzi-Guarin: situata
Bujar Berishaj

Inter nuk ndalet dhe shikon tutje. I zhytur ne treg, mendon edhe per qershorin.

Enderra quhet Ezequiel Lavezzi! Inter ne keto dite ka qene ne kontakte me PSG dhe ka provuar te arrij tek nje tratative qe parasheh nje shkembim te mundshem Guarin-Lavezzi. Per momentin nuk ka kushte qe ky shkembim te behet ne kete merkato, keshtu qe cdo gje shtyhet per ne vere. PSG eshte aty, sepse kolumbiani i pelqen Blanc.

Opsion praktik, ndoshta ne fund te nje kampionati. Inter mendon per emra te medhenj, Lavezzi mund te kthehet ne Itali.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.