Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

416 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, per veren ka nje strategji te qarte merkatoje: “Pervec Onana, do te behet edhe nje goditje ne…”

Inter, per veren ka nje strategji te qarte merkatoje: “Pervec Onana, do te behet edhe nje goditje ne…”
Inter Club Staff

Nje fjale e rendesishme per nje klub te Serie A ne keto vitet e fundit normalisht qe eshte edhe programimi i se ardhmes.

E pikerisht per kete po mendon seriozisht Interi ne keto jave, ku po vendosen me kujdes edhe strategjite e sezonit te ri.

“Drejtuesit e Interit jane ne pune cdo dite per ti dhuruar Interit nje te ardhme sa me te shndritshme ne sezonet ne vazhdim.”

“Mbi te gjitha, Marotta po punon fort qe ne nivel sportiv, Interi te jete gjithmone nje hap perpara klubeve te tjera.”

“Strategjia e merkatos se klubi zikalter eshte e qarte. Ne janar nuk do te kete ndryshime te medha, por mbase ndonje gje do te behet.”

“Ideja eshte qe do te blihet vetem ndonje lojtar qe shkon me menyren dhe idene e lojes se Simone Inzaghit po nuk do te sforcohet asgje.”

“Nderkohe, per ne vere, Inter po mendon me kujdes. Onana do te vije ne porte, eshte e sigurt, sepse ai eshte marre me parameter zero.”

“Por nga Interi pritet qe ne vere te behet edhe nje goditje e rendesishme ne sulm. Do te largohet Sanchez qe ze nje peshe te madhe me rrogen e tij ndera Dzeko do te jete 36 vjec. Keto jane dy arsye te medha qe tregojne se Interi dicka te bukur dhe te madhe ne sulm do e beje.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.