Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,804 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Pescara, ja formacionet e mundshme. Miranda dhe Kondogbia…

Inter-Pescara, ja formacionet e mundshme. Miranda dhe Kondogbia…
Bujar Berishaj

Arrijne te rejat e para sa i perket formacionit qe Pioli pritet te hedh ne fushe kunder Pescaras.

Sic raporton Sky Sport, tekniku italian po mendon te pushoj Mirandan dhe Kondogbian qe rrezikojne te mos luajne ndaj Juves nese ndeshkohen.

Medel pritet te luaj nga minuta e pare kurse Santon eshte favorit ndaj Nagatomos per te zevendesuar Ansaldin. Pjesa tjeter e formacionit e konfirmuar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.