Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,323 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter: Pioli po i mban te gjithe ne tension si Mourinho. Deshiron…

Inter: Pioli po i mban te gjithe ne tension si Mourinho. Deshiron…
Inter Club Staff

Mungojne tre dite nga derby dhe ndjesia e krijuar ne Appiano eshte se Pioli po tenton ta mbaje te larte tensionin: dje mbasdite ka ingranuar lojtaret vazhdimisht dhe i ka bere te vrapojne pafund ne ndeshjen stervitore per te ndjekur shoket qe kishin si kundershtare.

Fusha ku skuadra u stervit ishte u mbulua dhe kjo mbulese ka qene e kerkuar nga Mourinho per tu ruajtur nga ‘spiunet’ sic i quante The Special One ne ate kohe. De Boer rralle here e ngrinte kete tende, dhe kjo eshte nje shenje qe gjerat kane ndryshuar dhe se si Pioli shpreson te hutoje dhe habise Montellen i cili ka ndaj tij nje avantazh ne ndshje direkte: 5 fitore, 1 barazim dhe 3 humbje.

(Corriere dello Sport)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.